OTVK są źródłem interaktywnej rozrywki muzycznej poprzez wykorzystanie baru karaoke, w którym słowa pojawiają się w dużej interaktywnej telewizji. Ważne jest rozróżnienie pomiędzy środowiskami pożądanymi dla osób w różnych grupach wiekowych w ramach UTV. Osoby w wieku lat trzydziestych do czterdziestych zazwyczaj preferują ekskluzywne, prywatne sfery wynajmowanych pokoi, a nie stereotypowe środowisko dyskoteki tanecznej. OTVK są zwykle spotykane w krajach Azji Wschodniej i stanowią główną siedzibę chińskiej etyki biznesowej.

Hostessy na eventy w ramach KTV

Chińscy biznesmeni wykorzystują różne hostessy jako sposób przekonania biznesmenów i jako punkt wyjścia do zarabiania na faworyzowaniu w przyszłości. Ta mentalność jest przeniknięta przez wielu chińskich biznesmenów i stała się powszechnym postrzeganiem biznesu dla wielu chińskich mężczyzn. Hostessy na eventy te służą zadowoleniu klienta i pozwalają mu poczuć się zadowolonym i zaufanym podczas obecności w KTV.Oczekuje się, że hostessy będą wywierać presję na przedsiębiorców, aby pili, śpiewali i przyciągali jak najwięcej uwagi.

Zjawiskowe hostessy na eventy

Chińscy przedsiębiorcy odwiedzający KTV utrzymują główny i sentymentalny priorytet polegający na nawiązywaniu kontaktów w ramach swoich przedsiębiorstw. Hostessy wewnętrznie degradują swój osobisty i „moralny wygląd” aby zaspokoić uczucie męskiej przyjemności. Implikacje te bezpośrednio włączają się w tworzenie hegemonicznej męskości dla świata biznesu. To koreluje z wartością męskiej dominacji w świecie biznesu i wzmacnia zasadę nadmaskulizmu, która zmniejsza różnorodność chińskiej etyki. Prowadzi to również do nierównego traktowania kobiet i mężczyzn nie tylko w odniesieniu do kobiet w wieku produkcyjnym, ale także w wielu dziedzinach życia w Chinach.

Etyka zawodu – hostessy na eventy

Może to pociągać za sobą utratę kodeksu moralnego i etyki dla kobiet w KTV. Te bary i kluby głoszą, że nie są frontem prostytucji, ale wydaje się, że te czyny są jedynie początkiem czegoś o wiele poważniejszego, co może obejmować aspekty prostytucji, o której tradycyjnie mówi się w kulturze Zachodu. Te wartości odnoszą się również do fundamentów Guanxi, dzięki którym powstaje hierarchiczny system porządku społecznego, ponieważ mężczyźni mają wyraźnie więcej władzy w KTV niż hostessy. Hierarchizacja systemów władzy generalnie doprowadzi do dyskryminacji ze względu na płeć w przyszłości i zwiększy już istniejącą lukę w implikacjach związanych z płcią w Chinach.

Guanxi utrzymuje również porządek biznesowy dla właścicieli KTV poprzez stworzenie miejsca pracy, które jest zarządzane przez hierarchiczny system zasilania, w którym ponownie hiper-maskulizm jest w pełni zaangażowany na korzyść mężczyzn.