Kanada auto zastępcze z oc sprawcy. W 1989 r. firma Hyundai Auto Canada Inc. otworzyła zakład tłoczenia i montażu w Bromont w Quebecu, zatrudniający 800 pracowników. Zakład kosztował 387,7 mln USD, z czego Quebec i kanadyjskie dotacje rządowe wyniosły 131 mln USD. Zakład został zaprojektowany tak, aby produkować około 2000 Sonat Hyundai tygodniowo.Następnie Chrysler i Hyundai uznali, że joint venture, w którym Chrysler dokonałby rebrandingu Sonaty wyprodukowanej w Bromont, uznały, że transakcja zakończyła się niepowodzeniem. Zakład w Bromont działał przez cztery lata, zanim został zamknięty – sprzedaż Hyundai nie była w stanie wesprzeć zakładu. Hyundai Auto Canada Inc. planuje obecnie budowę nowej fabryki w Kanadzie i wznowienie produkcji w Kanadzie.Hyundai następnie sprzedała zakład, który ostatecznie został zakupiony przez Olymbec inc, dewelopera nieruchomości Quebec. Hyundai to marka samochodowa nr 1 importowana w Kanadzie bez lokalnej fabryki i numer jeden auto zastępcze z oc sprawcy. Sprzedaż ponad 100 000 samochodów rocznie w 2012 roku.

umwa-wynajmu-auta-cel-podroz

Meksyk wypożycz samochód od dziś

Hyundai Motor México wszedł na rynek meksykański w 2014 r. z Hyundai Grand i10, Hyundai Elantra i Hyundai ix35.Wkrótce potem do składu dołączyła Sonata Hyundai. Przed wprowadzeniem marki Hyundai dla pojazdów niekomercyjnych, pojazdy pasażerskie Hyundai, lekkie samochody dostawcze i furgonetki pasażerskie były dystrybuowane przez Chrysler de México pod marką Dodge. Klienci korzystają z tej marki również jako auto zastępcze z oc sprawcy.

Panama i Dominikanka wynajem samochodów z lotniska

Hyundai jest marką nr 1 samochodów handlowych w Panamie i Dominikanie –  auto zastępcze z oc sprawcy.

  • Ameryka Południowa wynajem krótkoterminowy auta
  • Brazylia wynajem długoterminowy auta

Hyundai od pewnego czasu jest ważnym uczestnikiem brazylijskiego rynku samochodów luksusowych jako auto zastępcze z oc sprawcy.W październiku 2012 r. Hyundai wprowadził na rynek nowy mały samochód dwupaliwowy, HB20, zaprojektowany specjalnie z myślą o brazylijskim rynku masowym. Samochód ten, pierwszy produkt nowego „Projeto HB” (Hyundai Brazil), powstaje w nowej fabryce Hyundai w Brazylii, w Piracicaba w São Paulo. HB20 jest bardzo podobny do Hyundai i20, wprowadzonego na rynek w innych częściach świata w 2008 roku.

Pojazdy Hyundai są również produkowane w Brazylii w fabryce w Anápolis, Goiás. Produkcja rozpoczęła się tutaj w 2007 r. z modelem HR, a kontynuowana była w Tucson w 2010 r., w HD78 w 2011 r. i w ix35 w 2013 r.